}

Spelschemat för alla matcher.

Skriven av Guliganerna den 15/06/2010 | Inga kommentarer

Plan 1

9.30 Läktarfraktionen Y-front – San Diego
09.45 Sjöbo – IFE Småland
10.00 Gamla Senila Gubbar – ?
10.15 Mixen – Elfsborgs kansli
10.30 Läktarfraktionen Y-front – ?
10.45 IFE Småland – Elfsborgs kansli
11.00 San Diego – Gamla Senila Gubbar
11.15 Sjöbo – Mixen
11.30 San Diego – ?
11.45 IFE Småland – Mixen
12.00 Sjöbo – Elfsborgs kansli
12.15 Läktarfraktionen Y-front – Gamla Senila Gubbar

Plan 2

9.30 Boris Boys – Y.F.A.
9.45 EYG – Första laget
10.00 Gulsvarta själar – Mossberg Ultras
10.15 Y.F.B – Fkp Ultras
10.30 Boris Boys – Gulsvarta själar
10.45 EYG – Y.F.B
11.00 Y.F.A.- Mossberg Ultras
11.15 Första laget – Fkp Ultras
11.30 Y.F.A. – Gulsvarta själar
11.45 Första laget – Y.F.B
12.00 Boris Boys – Mossberg Ultras
12.15 EYG – Fkp Ultras

SLUTSPEL – Plan 1

Kvartsfinal 1 (spelas 2×7 min)
12.30 Vinnare Grupp A – Tvåan Grupp B

Kvartsfinal 2 (spelas 2×7 min)
13.00 Vinnare Grupp B – Tvåan Grupp A

Semifinal (spelas 2×10 min)
13.30 Vinare kvartsfinal 1 -Vinnare kvartsfinal 2

SLUTSPEL – Plan 2

Kvartsfinal 1 (spelas 2×10 min)
12.45 Vinnare Grupp C – Tvåan Grupp D

Kvartsfinal 2 (spelas 2×10 min)
13.15 Vinnare Grupp D – Tvåan Grupp C

Semifinal (spelas 2×10 min)
14.00 Vinnare kvartsfinal 1 – Vinnare kvartsfinal 2

FINALEN – Borås Arena

14.45 ________________ – ________________ ___ – ___
Vinnare semifinal 1 Vinnare semifinal 2

Turneringen börjar kl. 09.00 och då vill vi ha samtliga lag på plats för registrering samt kortare information. Ombyte sker i Ryavallens omklädningsrum, det går dock inte att lämna något där utan väskor får tas med in i hallen.

[more]

Plan 1

9.30 Läktarfraktionen Y-front – San Diego
09.45 Sjöbo – IFE Småland
10.00 Gamla Senila Gubbar – ?
10.15 Mixen – Elfsborgs kansli
10.30 Läktarfraktionen Y-front – ?
10.45 IFE Småland – Elfsborgs kansli
11.00 San Diego – Gamla Senila Gubbar
11.15 Sjöbo – Mixen
11.30 San Diego – ?
11.45 IFE Småland – Mixen
12.00 Sjöbo – Elfsborgs kansli
12.15 Läktarfraktionen Y-front – Gamla Senila Gubbar

Plan 2

9.30 Boris Boys – Y.F.A.
9.45 EYG – Första laget
10.00 Gulsvarta själar – Mossberg Ultras
10.15 Y.F.B – Fkp Ultras
10.30 Boris Boys – Gulsvarta själar
10.45 EYG – Y.F.B
11.00 Y.F.A.- Mossberg Ultras
11.15 Första laget – Fkp Ultras
11.30 Y.F.A. – Gulsvarta själar
11.45 Första laget – Y.F.B
12.00 Boris Boys – Mossberg Ultras
12.15 EYG – Fkp Ultras

SLUTSPEL – Plan 1

Kvartsfinal 1 (spelas 2×7 min)
12.30 Vinnare Grupp A – Tvåan Grupp B

Kvartsfinal 2 (spelas 2×7 min)
13.00 Vinnare Grupp B – Tvåan Grupp A

Semifinal (spelas 2×10 min)
13.30 Vinnare kvartsfinal 1 -Vinnare kvartsfinal 2

SLUTSPEL – Plan 2

Kvartsfinal 1 (spelas 2×7 min)
12.45 Vinnare Grupp C – Tvåan Grupp D

Kvartsfinal 2 (spelas 2×7 min)
13.15 Vinnare Grupp D – Tvåan Grupp C

Semifinal (spelas 2×10 min)
14.00 Vinnare kvartsfinal 1 – Vinnare kvartsfinal 2

FINALEN – Borås Arena

14.45 ________________ – ________________ ___ – ___
Vinnare semifinal 1 Vinnare semifinal 2

Turneringen börjar kl. 09.00 och då vill vi ha samtliga lag på plats för registrering samt kortare information. Ombyte sker i Ryavallens omklädningsrum, det går dock inte att lämna något där utan väskor får tas med in i hallen.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *